| 23.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | Ptuj - Beverly Hills - FTTH | Telekomunikacije | Novogradnja |
Ptuj
naselje Ptuj (97,41%) občina Ptuj (93,46%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Ptuj
naselje Ptuj (97,41%) občina Ptuj (93,46%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Februar 2027 |
| 21.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL Slovenska Bistrica GPON Zg.Bistrica-Kovača vas | Telekomunikacije | Novogradnja |
Slovenska Bistrica
naselje Kovača vas (92,47%) občina Slovenska Bistrica (91,35%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Slovenska Bistrica
naselje Kovača vas (92,47%) občina Slovenska Bistrica (91,35%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Februar 2027 |
| 21.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL Slovenska Bistrica GPON Kostanjevec-Visole | Telekomunikacije | Novogradnja |
Slovenska Bistrica
naselje Visole (94,02%) občina Slovenska Bistrica (91,35%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Slovenska Bistrica
naselje Visole (94,02%) občina Slovenska Bistrica (91,35%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Marec 2027 |
| 21.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL Slovenska Bistrica GPON Gabernik | Telekomunikacije | Novogradnja |
Slovenska Bistrica
naselje Gabernik (83,25%) občina Slovenska Bistrica (91,35%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Slovenska Bistrica
naselje Gabernik (83,25%) občina Slovenska Bistrica (91,35%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Februar 2027 |
| 21.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL Kidričevo GPON Njiverce 37-51 | Telekomunikacije | Novogradnja |
Kidričevo
naselje Njiverce (98,05%) občina Kidričevo (98,87%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Kidričevo
naselje Njiverce (98,05%) občina Kidričevo (98,87%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Februar 2027 |
| 21.10.2026 | United Fiber, fiksna infrastruktura, d.o.o. | Izgradnja Telekomunkacijskega omrežja | Telekomunikacije | Novogradnja |
Ljutomer
naselje Mala Nedelja (83,33%) občina Ljutomer (86,90%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| November 2026 |
| 21.10.2026 | OBČINA ŽIRI | OPPN Jezernica - izgradnja ceste zgornji del | Ceste | Novogradnja |
Žiri
naselje Žiri (73,09%) občina Žiri (61,34%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| December 2026 |
| 20.10.2026 | OBČINA ČRNOMELJ | Ureditev ceste na območju Ločke ceste v Črnomlju | Ceste | Rekonstrukcija / adaptacija |
Črnomelj
naselje Dolenjci (100,00%) občina Črnomelj (85,23%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Marec 2027 |
| 20.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL RADOVLJICA - GPON Nova vas Zapuže Zgoša | Telekomunikacije | Novogradnja |
Radovljica
naselje Zapuže (98,57%) občina Radovljica (92,63%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Radovljica
naselje Zapuže (98,57%) občina Radovljica (92,63%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Januar 2027 |
| 20.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL RADOVLJICA - GPON Lesce 2.1 faza | Telekomunikacije | Novogradnja |
Radovljica
naselje Lesce (97,71%) občina Radovljica (92,63%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Radovljica
naselje Lesce (97,71%) občina Radovljica (92,63%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Januar 2027 |