| 15.05.2026 | 29.05.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL Ribnica GPON Slatnik | Telekomunikacije | Novogradnja |
Ribnica
naselje Slatnik (85,71%) občina Ribnica (93,60%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Ribnica
naselje Slatnik (85,71%) občina Ribnica (93,60%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Julij 2026 |
| 15.05.2026 | 29.05.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL Ribnica GPON Žlebič | Telekomunikacije | Novogradnja |
Ribnica
naselje Žlebič (96,92%) občina Ribnica (93,60%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Ribnica
naselje Žlebič (96,92%) občina Ribnica (93,60%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Julij 2026 |
| 15.05.2026 | 29.05.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL Ribnica GPON Sušje | Telekomunikacije | Novogradnja |
Ribnica
naselje Sušje (97,14%) občina Ribnica (93,60%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Ribnica
naselje Sušje (97,14%) občina Ribnica (93,60%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Julij 2026 |
| 15.05.2026 | 29.05.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL Stari trg pri Ložu GPON Podgora, Vrh | Telekomunikacije | Novogradnja |
Loška dolina
naselje Vrh (72,73%) občina Loška dolina (98,02%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Loška dolina
naselje Vrh (72,73%) občina Loška dolina (98,02%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Julij 2026 |
| 14.05.2026 | 28.05.2026 | United Towers, mobilna infrastruktura, d.o.o. | BAZNA POSTAJA BLAGOVNE REZERVE CELJE NE-500 | Telekomunikacije | Novogradnja |
Celje
naselje Celje (98,75%) občina Celje (94,31%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Avgust 2026 |
| 14.05.2026 | 28.05.2026 | EuroTeleSites, upravljanje komunikacijske infrastrukture, d.o.o. | KOMUNIKACIJSKI OBJEKT MB509 KLASJE SILOS | Telekomunikacije | Novogradnja |
Celje
naselje Celje (98,75%) občina Celje (94,31%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Avgust 2026 |
| 14.05.2026 | 28.05.2026 | EuroTeleSites, upravljanje komunikacijske infrastrukture, d.o.o. | KOMUNIKACIJSKI OBJEKT MB 506 STUDENCI | Telekomunikacije | Novogradnja |
Maribor
naselje Maribor (99,55%) občina Maribor (98,22%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Julij 2026 |
| 13.05.2026 | 27.05.2026 | OBČINA ZREČE | Obnova krajših odsekov na javnih poteh | Ceste | Rekonstrukcija / adaptacija |
Zreče
naselje Padeški Vrh (33,33%) občina Zreče (82,64%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Zreče
naselje Mala gora (100,00%) občina Zreče (82,64%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Julij 2026 |
| 05.05.2026 | 19.05.2026 | OBČINA KAMNIK | Obnova vozišča na cesti skozi Smodnišnico v Kamniku | Ceste | Rekonstrukcija / adaptacija |
Kamnik
naselje Kamnik (97,86%) občina Kamnik (86,53%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Junij 2026 |
| 05.05.2026 | 19.05.2026 | OBČINA VIPAVA | preplastitev ceste v celotni širini | Ceste | Vzdrževalna dela |
Vipava
naselje Vrhpolje (97,75%) občina Vipava (84,04%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Junij 2026 |