| 20.10.2026 | OBČINA ČRNOMELJ | Ureditev ceste na območju Ločke ceste v Črnomlju | Ceste | Rekonstrukcija / adaptacija |
Črnomelj
naselje Dolenjci (100,00%) občina Črnomelj (85,23%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Marec 2027 |
| 20.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL RADOVLJICA - GPON Nova vas Zapuže Zgoša | Telekomunikacije | Novogradnja |
Radovljica
naselje Zapuže (98,57%) občina Radovljica (92,63%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Radovljica
naselje Zapuže (98,57%) občina Radovljica (92,63%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Januar 2027 |
| 20.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL RADOVLJICA - GPON Lesce 2.1 faza | Telekomunikacije | Novogradnja |
Radovljica
naselje Lesce (97,71%) občina Radovljica (92,63%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Radovljica
naselje Lesce (97,71%) občina Radovljica (92,63%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Januar 2027 |
| 19.10.2026 | EuroTeleSites, upravljanje komunikacijske infrastrukture, d.o.o. | KOMUNIKACIJSKI OBJEKT NM183 NOVO MESTO | Telekomunikacije | Novogradnja |
Novo mesto
naselje Novo mesto (97,73%) občina Novo mesto (95,14%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| December 2026 |
| 19.10.2026 | EuroTeleSites, upravljanje komunikacijske infrastrukture, d.o.o. | KOMUNIKACIJSKI OBJEKT KK046 VELIKA PRESKA | Telekomunikacije | Novogradnja |
Litija
naselje Velika Goba (0,00%) občina Litija (91,48%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Avgust 2027 |
| 19.10.2026 | EuroTeleSites, upravljanje komunikacijske infrastrukture, d.o.o. | KOMUNIKACIJSKI OBJEKT MB513 GD SELA | Telekomunikacije | Novogradnja |
Videm
naselje Sela (95,24%) občina Videm (68,05%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| December 2026 |
| 19.10.2026 | EuroTeleSites, upravljanje komunikacijske infrastrukture, d.o.o. | KOMUNIKACIJSKI OBJEKT MB492 RADLJE OB DRAVI GF | Telekomunikacije | Novogradnja |
Radlje ob Dravi
naselje Radlje ob Dravi (76,52%) občina Radlje ob Dravi (56,92%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Junij 2027 |
| 08.10.2026 | TELEKOM SLOVENIJE, d.d. | FL Lovrenc na Pohorju-FTTH-GPON Faza 1 | Telekomunikacije | Novogradnja |
Lovrenc na Pohorju
naselje Lovrenc na Pohorju (96,49%) občina Lovrenc na Pohorju (87,26%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Lovrenc na Pohorju
naselje Lovrenc na Pohorju (96,49%) občina Lovrenc na Pohorju (87,26%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Februar 2027 |
| 07.10.2026 | Telemach Slovenija, širokopasovne komunikacije, d.o.o. | BAZNA POSTAJA SW-1481 A - GF GRČAREVEC | Telekomunikacije | Novogradnja |
Logatec
naselje Grčarevec (97,26%) občina Logatec (90,64%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
/
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| Marec 2027 |
| 07.10.2026 | OBČINA LJUTOMER | Rekonstrukcija vodovoda v naselju Spodnji Kamenščak | Vodovod | Rekonstrukcija / adaptacija |
Ljutomer
naselje Spodnji Kamenščak (85,29%) občina Ljutomer (86,90%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
|
Ljutomer
naselje Spodnji Kamenščak (85,29%) občina Ljutomer (86,90%)
Navedba pokritosti predstavlja Deleže pokritosti gospodinjstev z NGA omrežjem v naselju, kjer je predvidena gradnja (v odstotkih).NGA (next generation access) omrežje je omrežje, ki je zmožno zagotavljati hitrost najmanj 30 Mbit/s.
| November 2026 |